WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Plastik Kart Sistemleri

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Plastik Kart Sistemleri

16 Ekim 2021, 12:57
Plastik Kart Sistemleri

 

RFID KART

RFID Kartlar; kontaklı ve kontaksız çeşitli chip kombinasyonları ile entegre edilerek, tek bir kartta birden fazla uygulamada kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak mat veya parlak yüzeyli olarak ofset – serigrafi veya dijital baskılı olarak üretilebilir. PVC katmanların arasında kalmasından dolayı mifare kart indoor ve outdoor ortamlarda dış etkilere maruz kalmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

PROXIMITY KART

İçerisinde bulunan mikro işlemci ve anten vasıtasıyla kontaksız veri işlemi sağlayabilen kartlardır. Anten ve mikro işlemci plastik kart katmanları içerisinde yer alır. Kontaksız olarak 125 Khz radyo haberleşme frekansı ile çalışabilen proximity kartlar genellikle güvenli geçiş, otopark kontol sistemlerinde, personel takip sistemlerinde ve ödeme sistemlerinde kullanılmaktadır.

 

 HAVLU KARTI

Oteller ve tatil köylerinde, havlu stoklarını kontrol etmek ve havluların kaybolmasından dolayı maliyetleri azaltmak için iyi bir yöntem olduğundan düşük maliyetli havlu kartları kullanılır.

 

 

 

 

MANYETİK BANTLI & BARKODLU KART

Manyetik Bant: Manyetik bant teknolojisinde dijital data manyetik bir şerit üzerine şifrelenmektedir. Manyetik bandlar iki versiyonda olmaktadır. Bunlar (HiCo) ve (LoCo) verisyonlardır. HiCo versiyonu dataların kaza ile silinme silinme veya zarar görme ihtimallerini azaltarak güvenirliği arttırır.

Barkod; Optik barkod okuyucu tarafından okunabilen datanın sunumudur. Bağlı olduğu ürün veya objenin data bilgisini gösterir. Barkod kart; kart sahibinin bilgilerine, sistem içinde kayıtlı olan data verilerine anında kolaylıkla ulaşılabilmesine olanak sağlar. 

Barkod Çeşitleri

*Code 128  *EAN8  *GS1/128  *QR Code 

*Code39  *EAN 13 *ITF-14 *Datamatrix

 

 

KAZIMA YAKA İSİMLİĞİ

Tesisiniz için özel tasarım personel yaka isimlikleri krom ve rowmark malzeme üzerine lazer kazıma, UV baskı ile yapılmaktadır.

 

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir. Çiçero tarafından yazılan 1.10.32 ve 1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.

  • 0 (242) 248 15 15

  • 0 (532) 174 36 13

  • info@pikasis.com

  • Altınova Sinan Mah. Araplar Sok. No:65 Kepez/ANTALYA

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı